Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Custom
hu: Egyéni

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Browse
hu: Böngészés

en: Video
hu: Videó

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Administer files
hu: Fájlok kezelése

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Deleted 1 file. | Deleted @count files.
hu[0]: 1 fájl törölve.
hu[1]: @count fájl törölve.

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Responsive image style: @responsive_image_style
hu: Alkalmazkodó képstílus: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
hu: Egy alkalmazkodó képstílus kiválasztása.

en: Configure Responsive Image Styles
hu: Alkalmazkodó képstílus beállítása

en: Entity Browser
hu: Entity browser

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: The media type is not configured correctly.
hu: A médiatípus nincs megfelelően beállítva.
