Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Link
sq: Lidhje

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
