Panopoly Media (8.x-2.0-alpha14) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: View
cs: Zobrazit

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Custom
cs: Vlastní

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Browse
cs: Procházet

en: Select
cs: Vybrat

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Upload files
cs: Nahrát soubory

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
