Panopoly Media (8.x-2.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Browse
ca: Navega

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
