Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
