Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول
