Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
