Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
