Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion
