Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
