Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Bólkar

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
