Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद
