Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु
