Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
