Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Layout
ar: التنسيق

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
