Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Layout
oc: Afichatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
