Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Featured
oc: Distintiu

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Columns: 1
oc: Colomnas : 1

en: Columns: 3
oc: Colomnas : 3

en: Columns: 2
oc: Colomnas : 2
