Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Sort by
am: ደርድር

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
