Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Content type
ast: Triba de conteníu
