Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
