Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: File
ca: Fitxer

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: author
ca: autor

en: Caption
ca: Subtítol

en: Apply
ca: Aplica

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre
