Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Posted by
da: Oprettet af

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Content type
da: Indholdstype

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: author
da: forfatter

en: Caption
da: Undertekst

en: Apply
da: Udfør

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.

en: Asc
da: Stigende
