Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: File
fi: Tiedosto

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Posted by
fi: Lähettäjä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: author
fi: kirjoittaja

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Apply
fi: Käytä

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Master
fi: Isäntä
