Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: File
hu: Fájl

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: author
hu: szerző

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
