Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: File
jv: Berkas

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: Asc
jv: Urut Maju
