Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: File
mr: फाईल

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
