Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Posted by
nl: Gepubliceerd door

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: author
nl: auteur

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Apply
nl: Toepassen

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Asc
nl: Oplopend
