Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: File
oc: Fichièr

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Master
oc: Maître
