Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: File
ro: Fișier

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: author
ro: autor

en: Caption
ro: Legendă

en: Apply
ro: Aplică

en: Post date
ro: Data postării

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
