Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Content type
sl: Tip vsebine
