Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje
