Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Text
ta: உரை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Updated date
ta: புதுப்பிக்கப்பட்ட தேதி

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
