Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Content
ru: Утка

en: Author
ru: Чогаалчы

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Шөлүлге

en: Image
ru: Чурук
