Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
