Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: File
bg: Файл

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Apply
bg: Търси
