Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave
