Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: File
eo: Dosiero

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
