Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: File
gl: Ficheiro

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: author
gl: autor

en: Caption
gl: Lenda

en: Apply
gl: Aplicar

en: Post date
gl: Data de envio

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: View mode
gl: Modo de vista
