Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک
