Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
