Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
