Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: File
be: Файл

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: View mode
be: Лад выгляду
