Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: File
cy: Ffeil

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Text
cy: Testun

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: Apply
cy: Ceisio

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod
