Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
