Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: File
bn: ফাইল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
