Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: File
et: Manus

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: author
et: autor

en: Caption
et: Pealkiri

en: Apply
et: Rakenda

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
