Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago
