Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: File
is: Skrá

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja
