Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: File
ja: ファイル

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Updated
ja: 更新

en: Text
ja: テキスト

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: author
ja: 投稿者

en: Caption
ja: キャプション

en: Apply
ja: 適用

en: Post date
ja: 投稿日

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ja: 拡張子はスペースまたはコンマで区切り、最初にピリオドを使わないでください。

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
