Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: File
my: ဖိုင်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: author
my: စာရေးသူ
